Šitokį klausimą uždavė viena "Mamyčių klubo" narė, o aš pabandžiau atsakyti straipsniuku. Kviečiu paskaityti čia.
Ar būrimasis yra visiškai nekenksmingas užsiėmimas, ar gali turėti tolesnės įtakos žmogaus gyvenimui? S.Kovaliovo atsakymas čia. Jei visi žmonės būtų idealūs, tai kiekvieną žmogų bet kada būtų galima pakeisti bet kuriuo kitu. Viktoras Franklis (Viktor Emil Frankl; 1905.03.26 - 1997.09.02) – Vienos universiteto Austrijoje neurologijos ir psichiatrijos profesorius, psichoterapeutas, pasaulinio garso mąstytojas, humanistas. Dar vadinamas Trečiosios Vienos Mokyklos įkūrėju, psichoterapinio metodo – logoterapija, autorius. Pasinaudojęs žiniomis ir savo sukurta psichotechnikų sistema S.Kovaliovas susigrąžino ne tik sveikatą, bet ir fiziškai stiprų ir gražų kūną. Skirtingų laikotarpių nuotraukos tai išreiškia geriausiai. Kviečiu įsitikinti patiems. Žiūrėti čia.
Kai kas kalba apie pasaulio pabaigą, o mes, Inovocinių psichotechnologijų instituto studentai, nusiteikę mokytis toliau. :) Pristatydamas 2012, 2013 ir 2014 metų mokymų programą, Sergejus Kovaliovas papasakojo ir apie tai, kaip atsirado egzistencinis neuroprogramavimas kaip atskira psichoterapijos šaka. Kviečiu pasiklausyti čia. (rusų kalba). Surasti geriausią sprendimą gali padėti paprasta keturių klausimų psichotechnika. Ją įterpiau į naują straipsniuką, parašytą "Mamyčių klubui". Paskaityti galima čia.
Akys gali ne tik matyti, perduoti jausmus, bet ir perteikti tai, ką žmogus nori pasakyti. Apie mokslininkų tyrinėjimus rašoma straipsnelyje "Akių judesiai išduoda, ką žmogus ketina pasakyti". Neurotransformingas sėkmingai naudoja akių judesius neigiamų patyrimų neutralizavimui. Kaip tai padaryti galite ne tik sužinoti, bet ir išbandyti čia. Video filmuke akių judesių techniką demonstruoja S.Kovaliovas. Šią techniką, esant reikalui, naudoju ir konsultacijų metu. Savo kūnu besigėrinti mergina IIP svetainėje uždavė klausimą, kaip patobulinti savo ir taip gražų kūną. S. Kovaliovas atsakė, kad noras - ne visada poreikis, o tai, ko reikia, nevisada norisi. Plačiau - čia. Jauna moteris norėjo tapti ryžtingesne ir visada užbaigti pradėtus darbus, nepermesdama jų kitiems. Šis bruožas jai ėmė trukdyti tapti savarankiška ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų. Viena iš neryžtingumo priežasčių, išaiškėjusi konsultacijos metu, buvo ta, kad jos tėtis laukė ne mergaitės, o berniuko. O ji, būdama dar negimusiu vaikučiu, jau jautė savo neatitikimą tėvo lūkesčiams ir priėmė sau neekologišką sprendimą. Išaiškėjo, kad pačiam tėvui trūko bendravimo su jo tėvu, klientės seneliu. Nepasitikėjimas savimi buvo perduotas ir dukrytei. Resursavome ir tėtį, ir mamą. Klientės dalis, išreiškusi neryžtingumą, pranyko.
Suprasti, ar patiriamas jausmas kito žmogaus atžvilgiu yra meilė, ar tik įsimylėjimas, o gal tik liguista priklausomybė nuo kito asmens, anot Sergejaus Kovaliovo, visai paprasta. Atsakymą kviečiu paskaityti čia. |
Istorija
September 2015
|